Фільми онлайн
Полонянка. Втеча (2012)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

Полонянка. Втеча (2012) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Полонянка. Втеча (2012) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Полонянка. Втеча (2012)
Норвегія, 1363 рік. Після страшної епідемії Чуми Великої, що бушувала понад десять років і забрала життя близько половини населення країни, сім'я бідних селян вирушає на пошуки кращого життя. Під час подорожі по горах вони піддаються нападу хижих і безжальних бандитів, які ведуть у полон молоду дев'ятнадцятирічну дівчину Сігне. Опинившись у таборі розбійників, Сігне розуміє, що їй уготована доля не набагато краща, ніж смерть. І що зараз єдине для неї порятунок полягає у втечі.
 

Дивитися онлайн фільм Полонянка. Втеча (2012) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Полонянка. Втеча (2012)
vod.com.ua © 2018.