Фільми онлайн
Життя по Джейн Остін (2007)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

Життя по Джейн Остін (2007) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Життя по Джейн Остін (2007) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Життя по Джейн Остін (2007)
Молодий закоханий чоловік і п'ять неординарних жінок об'єднуються на один сезон в літературний клуб, щоб обговорити шість класичних романів відомої письменниці. В ході звернення до книг вони розуміють, що душевні переживання і сердечні страждання персонажів не сильно відрізняються від їх власних. А атмосфера та реалії ХХІ століття - подібні версії романів.

Незважаючи на те, що всі герої стикаються в житті з повсякденними життєвими проблемами, на сторінках книг вони знаходять паралелі людських пристрастей, любові і дружби, розчарувань і романтичних сподівань. І кожен знаходить відповідь для себе.
 

Дивитися онлайн фільм Життя по Джейн Остін (2007) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Життя по Джейн Остін (2007)
vod.com.ua © 2018.