Фільми онлайн
Удар блискавки (2012)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

Удар блискавки (2012) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Удар блискавки (2012) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Удар блискавки (2012)
Події у фільмі описуються з точки зору спогадів студента Карсона Філліпса, якого вбиває ударом блискавки. Історія про те, як шантажував своїх однокласників з метою сприяння в публікації у літературному журналі, а також про його стосунки з матір'ю, Шеріл Філліпс, яка намагається відновити зв'язок з сином до його від'їзду в коледж.
 

Дивитися онлайн фільм Удар блискавки (2012) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Удар блискавки (2012)
vod.com.ua © 2018.