Фільми онлайн
Посмішка Мони Лізи (2003)
HD
Дубляж
Дивитися онлайн!

Посмішка Мони Лізи (2003) - дивитися онлайн

  • Рік: 2003
  • Країна: США
  • Кинопоиск: 7.647
  • IMBD: 6.50
  • Жанр: драма
Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Посмішка Мони Лізи (2003) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Посмішка Мони Лізи (2003)
1953 рік. В Америці йде боротьба жінок за свої права, і в цей час Кетрін Енн Уотсон, випускниця Берклі, отримує місце викладача історії мистецтв у жіночому коледжі Уеллеслі. Однак серед керівництва та викладацького складу коледжу переважають патріархальні погляди на роль жінки в цьому світі.

Кетрін з пристрасним ентузіазмом кидається в боротьбу за рівноправ'я статей і має величезний вплив на студенток, у тому числі на Бетті і Джоан. Спілкування змінює і учениць, і головну героїню: змушує її по-новому поглянути на власне життя...
 

Дивитися онлайн фільм Посмішка Мони Лізи (2003) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Посмішка Мони Лізи (2003)
vod.com.ua © 2018.