Фільми онлайн
Кэйдара (2011)
HD
многоголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Кэйдара (2011) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Кэйдара (2011) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Кэйдара (2011)
Світ, який винищило людство, створивши пекло на Землі і рай у віртуальній реальності, у всій своїй багатогранності розкривається у фільмі Кэйдара. Це кінотвір належить до світу Матриці - незабутньою фантазії братів Вачовські, втіленої у відомій однойменній кінотрилогії, яка по праву є одним з найбільш відомих і зразкових представників жанру кіберпанку. Якщо дії оригінальної трилогії, в основному, мали місце бути у віртуальній реальності, то в даному фільмі, дуже красиво і у всіх своїх фантасмагоричных фарбах описується реальний, зруйнований світ, відгомони якого доносяться до кожного як передсмертні схлипи, немов, антиутопічна реальність жахів, переслідує своїх жертв.
 

Дивитися онлайн фільм Кэйдара (2011) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Кэйдара (2011)
vod.com.ua © 2018.