Фільми онлайн
Мелінда і Мелінда (2004)
HD
многоголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Мелінда і Мелінда (2004) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Мелінда і Мелінда (2004) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Мелінда і Мелінда (2004)
За столиком ресторану друзі обговорюють, чого більше в житті - комічного або трагічного. Автор успішних комедій переконаний, що люди шукають привід для сміху, щоб втекти від болю - його друг вірить у силу трагедії. В якості прикладу кожен розвиває історію, засновану на анекдоті про незваном гостя - молодій жінці Мелинде, чиє життя пішло під укіс.

У драматичній версії ми бачимо переживання Мелінди після важкого розлучення; комедійна версія подій розвивається в спальному районі, де Мелінда вносить сум'яття під час сусідської вечірки своєю спробою самогубства. Тут фігурує маса комічних персонажів з художньої богеми, включаючи безробітного актора, який заграє з Меліндою, і його дружину-режисера, найбільше переймається охмурением банкіра для спонсорування нового проекту «Сонати про кастрацію».
 

Дивитися онлайн фільм Мелінда і Мелінда (2004) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Мелінда і Мелінда (2004)
vod.com.ua © 2018.