Фільми онлайн
Гуд бай, Ленін! (2003)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

Гуд бай, Ленін! (2003) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Гуд бай, Ленін! (2003) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Гуд бай, Ленін! (2003)
Мати Алекса впала в кому незадовго до падіння Берлінської стіни. А коли, нарешті, прийшла в себе, не було вже ні ГДР, ні країн «перемігшого соціалізму». Хвилюючись за здоров'я матінки, Алекс вирішив не повідомляти їй про зміни: адже що може бути більш убивчим для переконаної комуністки, ніж торжество капіталізму?

Синові довелося піти на обман і перетворити свою квартиру в острівець минулого, останній оплот неіснуючої держави. Старанно робити вигляд, що справа Леніна досі живе і перемагає.
 

Дивитися онлайн фільм Гуд бай, Ленін! (2003) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Гуд бай, Ленін! (2003)
vod.com.ua © 2018.