Фільми онлайн
Сарабджит (2016)
HD
двухголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Сарабджит (2016) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Сарабджит (2016) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Сарабджит (2016)
Фільм оповідає про Сарабджите Сингхе, який 23 роки відсидів у пакистанській в'язниці і був засуджений до смерті за шпигунство і причетність до серії вибухів у пакистанській провінції Пенджаб в 1990 році. Його родина наполягала на тому, що він - всього лише фермер, який випадково перетнув кордон з Пакистаном і був прийнятий за іншу людину.
 

Дивитися онлайн фільм Сарабджит (2016) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Сарабджит (2016)
vod.com.ua © 2018.