Фільми онлайн
Той, що виганяє диявола: Пріквел (2005)
HD
HTB
Дивитися онлайн!

Той, що виганяє диявола: Пріквел (2005) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Той, що виганяє диявола: Пріквел (2005) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Той, що виганяє диявола: Пріквел (2005)
Через три роки після закінчення Другої Світової Війни, святий отець Ланкестер Меррін виявляється на археологічних розкопках, що розгорнулися на територіях в східній Африці, що належать Британії. Тут очолювана ним група дослідників виявляє Візантійську церкву, на подив дуже добре збережену незважаючи на минулі століття. В глибині церкви Меррін і його соратники знаходять стародавній склеп зберіг в собі сліди проводяться тут колись сатанинських ритуалів і жорстоких жертвоприношень.

Місцеві жителі намагаються переконати археологів у тому, що розкривши церква, вони звільнили жахливого демона. У це вірить тільки молодий священик батько Френсіс, який підозрює, що вийшов на волю мстивий дух вселився в маленького хлопчика. Незабаром це стає очевидним і для Мерріна, який вирішує в щоб те не стало вигнати зло з дитини, для чого йому доводиться знову звернутися до Бога, віру в якого він втратив після пережитих їм жахів Другої Світової Війни...
 

Дивитися онлайн фільм Той, що виганяє диявола: Пріквел (2005) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Той, що виганяє диявола: Пріквел (2005)
vod.com.ua © 2018.