Фільми онлайн
Аферист (1999)
HD
двухголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Аферист (1999) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Аферист (1999) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Аферист (1999)
Великий і вельми шановний банк «Бэрингс» взяв на роботу Ніка Лісона, молодого кмітливого спеціаліста. Щоб вирішити одним махом всі проблеми, йому доручили зайнятися обліком активів і одночасно вести торги на біржі.

Однак незабаром, засліплений першими успіхами і надзвичайними заробітками, Нік робить кілька серйозних помилок, втрачаючи величезні суми. Прагнучи приховати свій провал, кмітливий банкір придумує хитромудру аферу, яка все глибше і глибше затягує його у трясовину брехні, чорних фінансових схем і фальсифікацій, з якої, здається, йому вже ніяк не вибратися.
 

Дивитися онлайн фільм Аферист (1999) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Аферист (1999)
vod.com.ua © 2018.