Фільми онлайн
Омен III: Останній конфлікт (1981)
HD
многоголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Омен III: Останній конфлікт (1981) - дивитися онлайн

  • Рік: 1981
  • Країна: США, Великобританія
  • Кинопоиск: 6.330
  • IMBD: 5.60
  • Жанр: жахи
Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Омен III: Останній конфлікт (1981) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Омен III: Останній конфлікт (1981)
Деміену Торну тепер 32. Прагнучи до влади над всім світом він відданий лише собі і своєму рідному батькові - Сатані. Щоб досягти своєї мети, він вбиває всіх на своєму шляху - будь то друг, ворог, вірний слуга або коханка.

Темним силам протистоїть лише присягнувся знищити диявольське поріддя старий монах з сімома святими кинджалами, викуваними спеціально для цієї справи. Але чи вистачить у нього сил для здійснення свого плану або помре як всі, і світ повергнется в пучину хаосу?
 

Дивитися онлайн фільм Омен III: Останній конфлікт (1981) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Омен III: Останній конфлікт (1981)
vod.com.ua © 2018.