Фільми онлайн
Історія Іуди (2015)
HD
PashaUp
Дивитися онлайн!

Історія Іуди (2015) - дивитися онлайн

  • Рік: 2015
  • Країна: Франція
  • Кинопоиск: 5.882
  • IMBD: 5.60
  • Жанр: драма
Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Історія Іуди (2015) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Історія Іуди (2015)
Історія останніх днів Ісуса Христа перед його приходом в Єрусалим і спроба реабілітації і нового прочитання історії Іуди Іскаріота. Після тривалого періоду аскетичного життя, Ісус повертається до членів свого співтовариства за підтримки відданого йому учня і найближчого помічника Іуди. Його проповіді приголомшують натовп і привертають увагу первосвящеників і римських намісників, а також повстанців, що борються з римським пригніченням. Коли Ісус виганяє торговців з Храму, Юда показує себе вірним зберігачем слів Вчителя. Карабас - третє головна дійова особа цієї драми, - збірний образ реального юродивого Карабаса Филонского, що жив в Александрії, яка пародіювала місцеву аристократію, і біблійного розбійника Варавви, не розп'ятого разом з Христом, а відпущеного натовпом після винесення вироку Понтієм Пілатом.
 

Дивитися онлайн фільм Історія Іуди (2015) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Історія Іуди (2015)
vod.com.ua © 2018.