Фільми онлайн
Надто крута для тебе (2010)
HD
Дубляж
Дивитися онлайн!

Надто крута для тебе (2010) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Надто крута для тебе (2010) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Надто крута для тебе (2010)
Невпевнений в собі Кірк Кеттнер відповідає за безпеку на авіарейсах, точніше просить пасажирів перед польотом знімати своє взуття для огляду. Одного разу Кірку пощастило зустріти Моллі і всупереч його очікуванням, з цієї розумної і чарівною дівчиною у них виникли взаємні почуття. Ось тільки не варто було Кірку слухати рад сім'ї та друзів, які вважають, що Моллі занадто гарна для нього.
 

Дивитися онлайн фільм Надто крута для тебе (2010) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Надто крута для тебе (2010)
vod.com.ua © 2018.