Фільми онлайн
Готика (2003)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

Готика (2003) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Готика (2003) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Готика (2003)
Фільм розповідає про жінку-психіатра, яка одного разу виявляється пацієнткою лікарні для неосудних злочинців, де вона раніше працювала.

До того ж, її звинувачують у скоєнні жорстокого вбивства, про яке вона нічого не пам'ятає. Намагаючись розібратися в що відбувається, вона стикається з незрозумілими містичними подіями...
 

Дивитися онлайн фільм Готика (2003) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Готика (2003)
vod.com.ua © 2018.