Фільми онлайн
Бункер (2004)
HD
многоголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Бункер (2004) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Бункер (2004) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Бункер (2004)
Квітень 1945 року. Радянські війська стискають кільце навколо столиці Третього рейху - Берліна. Перед лицем неминучої поразки нацистська верхівка шукає порятунок у секретному бункері, не бажаючи покидати збожеволілого фюрера. Відкинувши пропозиції про втечу, Гітлер стверджує, що перемога близька. Він наказує зрівняти Німеччину із землею і обговорює деталі свого самогубства. Останній притулок катів пронизаний агонією і страхом. І лише ті, хто вийдуть живими з цього бетонного пекла, зможуть повідати історію про останні хвилини життя і похмурому падінні диктатора і його режиму.
 

Дивитися онлайн фільм Бункер (2004) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Бункер (2004)
vod.com.ua © 2018.