Фільми онлайн
Горець 2: Пожвавлення (1990)
HD
многоголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Горець 2: Пожвавлення (1990) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Горець 2: Пожвавлення (1990) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Горець 2: Пожвавлення (1990)
1999 рік: з виснаженням озонового шару життя на землі стає небезпечною для людей, і Коннор Маклауд очолює будівництво гігантського енергетичного щита для захисту земної кулі.

2034 рік: використання щита могутньою корпорацією прирікає планету на екологічну катастрофу. Коннор Маклауд веде життя простого смертного. Але коли Катана - правитель планети Zeist, прабатьківщини усіх безсмертних воїнів, кидає виклик Горцю, Маклауд знову знаходить свою містичну силу.

Він оживляє свого вчителя Раміреса, і вони вступають у вирішальний бій з прибулим на Землю Катаної і з корпорацією для того, щоб зруйнувати енергетичний щит і повернути планеті сонячне світло.
 

Дивитися онлайн фільм Горець 2: Пожвавлення (1990) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Горець 2: Пожвавлення (1990)
vod.com.ua © 2018.