Фільми онлайн
Висота «Гамбургер» (1987)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

Висота «Гамбургер» (1987) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Висота «Гамбургер» (1987) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Висота «Гамбургер» (1987)
В'єтнам, травень 1969 року. Десять днів виснажені війною солдати загону «Браво» 101 - ї дивізії штурмують висоту 937, прозвану «Гамбургером». Цей нічим не примітний пагорб названий так тому, що перемелює людей як м'ясорубка, і кожна п'ядь його землі буквально просякнута кров'ю.

Втрати становлять 70%, але доводиться знову і знову йти в бій і підніматися в атаку. Молоді американські хлопці борються за свою країну, своїх друзів однополчан, за власне життя. Війна - це пекло, але висота «Гамбургер» набагато гірше пекла...
 

Дивитися онлайн фільм Висота «Гамбургер» (1987) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Висота «Гамбургер» (1987)
vod.com.ua © 2018.