Фільми онлайн
Мертва дівчинка (2006)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

Мертва дівчинка (2006) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Мертва дівчинка (2006) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Мертва дівчинка (2006)
Тіло Крісти знаходить Арден, самотня жінка, яка доглядає за своєю вельми дратівливою матір'ю. Паралельно йде історія Жінки на ім'я Рут, яка знаходиться в дуже суперечливих відносинах зі своїм чоловіком після того, як виявляє зв'язок між ним і вбивством Крісти. І, нарешті, Мелора - матір, яка шукає відповіді на питання проблемної життя її нестримної дочки Крісти і знаходить допомогу від іншої такої ж проблемної дівчини.
 

Дивитися онлайн фільм Мертва дівчинка (2006) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Мертва дівчинка (2006)
vod.com.ua © 2018.