Фільми онлайн
Шлях (2010)
HD
den904
Дивитися онлайн!

Шлях (2010) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Шлях (2010) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Шлях (2010)
Американський доктор приїжджає у Французькі Піренеї для того, щоб забрати останки свого сина, загиблого в шторм в самому початку паломництва по Шляху Святого Якова (The Camino de Santiago). Спонукуваний найглибшої сумом і прагненням пізнати краще загиблого сина, з яким у нього давно вже не було взаєморозуміння, він вирішує пройти цей Шлях за сина, залишивши за спиною свою впорядковану розмірене життя в Каліфорнії.
 

Дивитися онлайн фільм Шлях (2010) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Шлях (2010)
vod.com.ua © 2018.