Фільми онлайн
Зникнення Елеанор Рігбі (2014)
HD
Дубляж
Дивитися онлайн!

Зникнення Елеанор Рігбі (2014) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Зникнення Елеанор Рігбі (2014) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Зникнення Елеанор Рігбі (2014)
Конор і Елеанор живуть на Манхеттені. Вони одружені вже кілька років, хоча дуже різні. Вона вчиться в університеті. Він - власник невеликого ресторанчика. Її сім'я (тато - професор, мама - скрипалька) в свій час не дуже прихильно поставилася до вибору доньки. Його батька взагалі мало цікавлять справи сина. Але для Конора і Елеанор все це не має ніякого значення, тому що вони створили свій власний світ, наповнений любов'ю. Життя для них немов легка, цікава і красива гра. Але драматичні події міняють все, їх ідеальний світ рушиться, і Елеанор вирішує зникнути...
 

Дивитися онлайн фільм Зникнення Елеанор Рігбі (2014) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Зникнення Елеанор Рігбі (2014)
vod.com.ua © 2018.