Фільми онлайн
Не бачити нам Париж як своїх вух (2014)
HD
Дубляж
Дивитися онлайн!

Не бачити нам Париж як своїх вух (2014) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Не бачити нам Париж як своїх вух (2014) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Не бачити нам Париж як своїх вух (2014)
Сюжет розгортається навколо хлопця по імені Куїн Берман, який стикається з кризою середнього віку після того, як його співробітниця зізнається йому в любові. Ситуація ускладнюється через те, що це відбулося прямо перед тим, як Квін зібрався робити пропозицію руки і серця своїй дівчині Девон. Незабаром після цього Девон відлітає в Париж, а коли Куїн слід за нею, то дізнається, що його дівчина вже крутить роман з місцевим скрипалем.
 

Дивитися онлайн фільм Не бачити нам Париж як своїх вух (2014) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Не бачити нам Париж як своїх вух (2014)
vod.com.ua © 2018.