Фільми онлайн
Синя безодня (2016)
HD
Дубляж
Дивитися онлайн!

Синя безодня (2016) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Синя безодня (2016) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Синя безодня (2016)
Відпочиваючи на сонячних пляжах Мексики, Ліза і її сестра Кейт вирішуються на занурення в клітці до великих білих акул. Але видовищний атракціон обертається кошмаром, коли клітка з двома дівчатами зривається на океанське дно. Допомоги чекати нізвідки, а кисню залишається лише на годину. Єдиний вихід із смертельної пастки - плисти вгору через товщу води, яка кишить самими лютими хижаками океану.
 

Дивитися онлайн фільм Синя безодня (2016) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Синя безодня (2016)
vod.com.ua © 2018.