Фільми онлайн
Тихоокеанський рубіж (2013)
HD
Дубляж
Дивитися онлайн!
Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Тихоокеанський рубіж (2013) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Тихоокеанський рубіж (2013)
Коли з морських глибин піднялися легіони чудовиськ, відомих як кайдзю, почалася війна, якій судилося забрати мільйони життів і звести «людські ресурси» майже до нуля всього за кілька років. Щоб битися з прибульцями, було створено спеціальну зброю: величезні роботи, названі єгерями, вони керувалися одночасно двома пілотами, чиї свідомості з'єднані за допомогою нейронної зв'язку. Але навіть єгеря виявляються майже безсилі перед обличчям безжальних кайдзю. На межі поразки у захисників людства немає вибору, окрім як звернутися до двох вельми сумнівним героям - нікому не потрібного колишньому пілотові і недосвідченому стажисту - які об'єдналися, щоб повести в бій колись легендарного, але зараз застарілого єгеря. Разом вони виявляються єдиною надією людства, останньою перешкодою перед наступом апокаліпсисом.
 

Дивитися онлайн фільм Тихоокеанський рубіж (2013) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Тихоокеанський рубіж (2013)
vod.com.ua © 2018.