Фільми онлайн
Тихоокеанський рубіж (2013)
HD
Дубляж
Дивитися онлайн!

Тихоокеанський рубіж (2013) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Тихоокеанський рубіж (2013) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Тихоокеанський рубіж (2013)
Коли з морських глибин піднялися легіони чудовиськ, відомих як кайдзю, почалася війна, якій судилося забрати мільйони життів і звести «людські ресурси» майже до нуля всього за кілька років. Щоб битися з прибульцями, було створено спеціальну зброю: величезні роботи, названі єгерями, вони керувалися одночасно двома пілотами, чиї свідомості з'єднані за допомогою нейронної зв'язку. Але навіть єгеря виявляються майже безсилі перед обличчям безжальних кайдзю. На межі поразки у захисників людства немає вибору, окрім як звернутися до двох вельми сумнівним героям - нікому не потрібного колишньому пілотові і недосвідченому стажисту - які об'єдналися, щоб повести в бій колись легендарного, але зараз застарілого єгеря. Разом вони виявляються єдиною надією людства, останньою перешкодою перед наступом апокаліпсисом.
 

Дивитися онлайн фільм Тихоокеанський рубіж (2013) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Тихоокеанський рубіж (2013)
vod.com.ua © 2018.