Фільми онлайн
Рок-н-рольщик (2008)
HD
Дубляж
Дивитися онлайн!

Рок-н-рольщик (2008) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Рок-н-рольщик (2008) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Рок-н-рольщик (2008)
Фільм занурить вас в небезпечний світ корупції і життя кримінальних покидьків сучасного Лондона, де нерухомість потіснила такого значного лідера торгівельного ринку, як наркотики, а найактивнішими підприємцями стали злочинні угруповання. Але кожному, хто захоче провертати там свої справи, будь то дрібна сошка Раз-два або російський тіньовий мільярдер Юрій Омович, доведеться спершу домовитися з одною і тою же людиною - Ленні Коулом.
 

Дивитися онлайн фільм Рок-н-рольщик (2008) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Рок-н-рольщик (2008)
vod.com.ua © 2018.