Фільми онлайн
Черчілль (2002)
HD
многоголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Черчілль (2002) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Черчілль (2002) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Черчілль (2002)
Великобританія, середина 30-х роках XX століття. Світ загрожує вибухнути Другою світовою війною. Але члени Британського Парламенту не вірять у неминучість війни і сподіваються знайти мирні шляхи співіснування з фашистською Німеччиною. Тільки Уїнстон Черчілль бачить в нацизмі загрозу безпеці Європи і Великобританії.

Йому в руки потрапляють секретні документи, які допомагають йому змусити Парламент прислухатися до його поради. Тепер політична кар'єра Черчілля на зльоті. Зате терпить крах його особисте життя.

Але незважаючи на самотність, глибоку депресію і величезна кількість політичних ворогів Уїнстон Черчілль продовжує свою боротьбу проти нацистської погрози і намагається повернути сімейне щастя...
 

Дивитися онлайн фільм Черчілль (2002) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Черчілль (2002)
vod.com.ua © 2018.