Фільми онлайн
Перший месник: Інша війна (2014)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

Перший месник: Інша війна (2014) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Перший месник: Інша війна (2014) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Перший месник: Інша війна (2014)
Після безпрецедентних подій, вперше зібрали разом команду Месників, Стів Роджерс, відомий також як Капітан Америка, осідає у Вашингтоні і намагається пристосуватися до життя в сучасному світі. Але спокій цьому герою тільки сниться, намагаючись допомогти колезі з агентства Щ. В. Т., Стів виявляється в центрі подій, які загрожують катастрофою світового масштабу. Для того, щоб викрити лиходійський змова, Капітан Америка об'єднується з Чорною вдовою. До них також приєднується новий соратник, відомий як Сокіл, однак ніхто з них навіть не підозрює, на що здатний новий ворог.
 

Дивитися онлайн фільм Перший месник: Інша війна (2014) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Перший месник: Інша війна (2014)
vod.com.ua © 2018.