Фільми онлайн
Вовк з Уолл-стріт (2013)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

Вовк з Уолл-стріт (2013) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Вовк з Уолл-стріт (2013) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Вовк з Уолл-стріт (2013)
1987 рік. Джордан Белфорт стає брокером в успішному інвестиційному банку. Незабаром банк закривається після раптового обвалу індексу Доу-Джонса. За порадою дружини Терези Джордан влаштовується в невеликий заклад, що займається дрібними акціями. Його наполеглива стиль спілкування з клієнтами і вроджена харизма швидко дає свої плоди. Він знайомиться з сусідом по будинку Донні, торговцем, який відразу знаходить спільну мову з Джорданом і вирішує відкрити з ним власну фірму. В якості співробітників вони наймають кількох друзів Белфорта, його батька Макса і називають компанію «Стрэттон Оукмонт». У вільний від роботи час Джордан пропалює життя: лавірує від однієї вечірки до іншої, вступає в сексуальні відносини з повіями, вживає безліч наркотичних препаратів, у тому числі кокаїн і кваалюд. Одного разу наступає момент, коли швидким збагаченням Белфорта починає цікавитися агент ФБР...
 

Дивитися онлайн фільм Вовк з Уолл-стріт (2013) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Вовк з Уолл-стріт (2013)
vod.com.ua © 2018.