Фільми онлайн
Рапа Нуї: Загублений рай (1994)
HD
многоголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Рапа Нуї: Загублений рай (1994) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Рапа Нуї: Загублений рай (1994) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Рапа Нуї: Загублений рай (1994)
Красиво знятий пригодницький фільм переносить нас на острів Пасхи. Тоді це був райський куточок землі, на якому почався найгостріший конфлікт між двома кланами остров'ян. Норо - хлопець з правлячого клану довговухих полюбив дівчину з клану короткоухих - Раммана, яку любив інший хлопець, їх спільний друг дитинства і теж короткоухий Маці. Раз в рік племена влаштовують змагання: хто принесе з сусіднього острова пташине яйце, тому й дістанеться дівчина і він стане людиною-птахом, представником місцевого бога.
 

Дивитися онлайн фільм Рапа Нуї: Загублений рай (1994) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Рапа Нуї: Загублений рай (1994)
vod.com.ua © 2018.