Фільми онлайн
Великий майстер (2013)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

Великий майстер (2013) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Великий майстер (2013) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Великий майстер (2013)
Засновник найстарішої Школи бойових мистецтв має намір піти на спокій і передати справи гідного наступника. Але найкращий його учень виношує куди більш амбітні плани - він має намір об'єднати всі розрізнені школи в одну. З цією метою він викликає на поєдинок лідера кожної школи і, здобуваючи перемогу раз за разом, об'єднує всі школи. Останній залишається школа його померлого вчителя, відстояти пам'ять якого виходить на поєдинок його дочка, таємно закохана в свого суперника...
 

Дивитися онлайн фільм Великий майстер (2013) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Великий майстер (2013)
vod.com.ua © 2018.