Фільми онлайн
Хоббіт: Битва п'яти воїнств (2014)
HD
Дубляж
Дивитися онлайн!

Хоббіт: Битва п'яти воїнств (2014) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Хоббіт: Битва п'яти воїнств (2014) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Хоббіт: Битва п'яти воїнств (2014)
Коли загін з тринадцяти гномів наймав хоббіта Більбо Бэгинса як зломщика і чотирнадцятого, «щасливого», учасника походу до Самотньої гори, Більбо вважав, що його пригоди закінчаться, коли він виконає свою задачу - знайде скарб, яке так необхідно ватажкові гномів Торину. Подорож в Еребор, захоплене драконом Смаугом королівство гномів, виявилося ще більш небезпечним, ніж припускали гноми і навіть Гендальф - мудрий чарівник, простягнув Торину і його загону руку допомоги.

У погоню за гномами кинулася армія орків, ведених прокинувся в руїнах древнім злом, а ельфи і люди, з якими Більбо та його товаришам довелося мати справу під час подорожі і які постраждали від наслідків бажання гномів повернути свій будинок, пред'явили права на щедру винагороду - частина скарбів Самотньої гори. Скоро неподалік від Самотньої гори зустрінуться п'ять армій, і лише кровопролитна битва визначить результати сміливого гномьего походу.
 

Дивитися онлайн фільм Хоббіт: Битва п'яти воїнств (2014) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Хоббіт: Битва п'яти воїнств (2014)
vod.com.ua © 2018.