Фільми онлайн
Північне море, Техас (2011)
HD
одноголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Північне море, Техас (2011) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Північне море, Техас (2011) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Північне море, Техас (2011)
Ще дитиною Пім був твердо впевнений в собі і не переживав щодо особливостей своєї натури. Мати, колишня міс бельгійське глушині, раздавшись вшир, розважала грою на акордеоні завсідників бару «Texas», щаслива увагою захмелілих чоловіків, залишаючи сина наодинці зі своїм характером, зовсім не помічаючи, хто він і що у нього. А той, після домашніх розладів, шукав відпочинку у сусідки, відразу догадавшейся про схильності підлітка, який шукав собі пару, не у закоханої в нього дочки, а поруч з її старшим братом, чому вона не стала заважати.
 

Дивитися онлайн фільм Північне море, Техас (2011) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Північне море, Техас (2011)
vod.com.ua © 2018.