Фільми онлайн
Тіло (2000)
HD
многоголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Тіло (2000) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Тіло (2000) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Тіло (2000)
На рубежі століть в стародавній колисці релігії - Єрусалимі два абсолютно різних людини об'єднують свої зусилля в пошуках істини і віри. Посланець Ватикану - святий отець Метт Гутьєррес і Шарон Голдбан - жінка-археолог з Ізраїлю - досліджують неймовірну знахідку.

За маленьким непримітним магазинчиком на старій єрусалимської вуличці Шарон виявляє стародавню гробницю з останками людини, що зазнає розп'яття. Всі ознаки наводять її на шокуюче відкриття: древній кістяк належить до Ісуса, сина Йосипа.

У зіткненні з політиками, духовенством, релігійними фанатиками і екстремістами йде важка боротьба за пошук абсолютної істини.
 

Дивитися онлайн фільм Тіло (2000) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Тіло (2000)
vod.com.ua © 2018.