Фільми онлайн
Йосип і Марія (2016)
HD
многоголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Йосип і Марія (2016) - дивитися онлайн

  • Рік: 2016
  • Країна: Канада
  • IMBD: 4.90
  • Жанр: драма
Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Йосип і Марія (2016) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Йосип і Марія (2016)
Біблійна драма, що оповідає про Илае - побожному рабина, який в смутні часи правління царя Ірода, під час вбивства невинних гинуть два хлопчики, яких Ілай присягнувся захищати. В результаті місією всій його житті стає помста за смерть хлопчиків згідно із законами країни. Складнощі з'являються, коли Ілай проводить час із Йосифом, Марією та їх молодим сином, який кидає виклик переконаннями, які спонукали Илаю до пошуку помсти. Ілай ставить під сумнів справжню ідентичність хлопчика. Чи міг Ісус бути сином Бога? Був Ілай свідком двотисячолітього пророцтва? Коли приходить час зіткнутися з ворогом усього життя, в Илае борються протиріччя - вбити або підставити іншу щоку для удару і вибрати прощення, що суперечить кожної біблійної істини, яких дотримувалися предки Ілая. «Йосип та Марія» - це історія про душевному підйомі і надії, про прощення проти помсти за часів до того, як Ісус став людиною, який в кінцевому рахунку змінив хід людства назавжди.
 

Дивитися онлайн фільм Йосип і Марія (2016) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Йосип і Марія (2016)
vod.com.ua © 2018.