Фільми онлайн
Спартак (2004)
HD
многоголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Спартак (2004) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Спартак (2004) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Спартак (2004)
72 рік до Різдва Христового. Велика Римська Імперія править античним світом своєю залізною рукою. Кожна нова країна, яку захоплюють імперські центуріони, стає новим джерелом свіжих рабів для жорстоких римських господарів.

Проданий в рабство ще дитиною Спартак пройшов страшний шлях поневірянь і катувань, який загартував майбутнього вождя пригноблених і зробив його сильним воїном. Саме цій людині належало кинути виклик Римської Імперії і стати ватажком грандіозного повстання рабів, назавжди увійшло в історію людства!
 

Дивитися онлайн фільм Спартак (2004) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Спартак (2004)
vod.com.ua © 2018.