Фільми онлайн
Суддя Дредд 3D (2012)
HD
Дубляж
Дивитися онлайн!

Суддя Дредд 3D (2012) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Суддя Дредд 3D (2012) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Суддя Дредд 3D (2012)
Майбутнє не настільки барвисто і чудово, яким його представляють сучасні люди. Через кілька століть людство опиниться на грані самознищення, захлинаючись в кривавих злочинах, смертельних гріхах і безладних вбивствах. Стару систему правосуддя буде неможливо використовувати - анархія, загальні заворушення змушують ще збереглася влада, тим не менш, яка втратила всякий авторитет і легітимність, піти на відчайдушні крайні заходи і ввести інститут Суддів - універсальних поліцейських, правозастосовників, а за сумісництвом - і прокурорів, які спростили б весь процес затримання, слідства і судових тяжб, поєднуючи в одній особі всі посади охоронців і захисників правопорядку.

Негідники, покидьки, вкінець знахабнілі і розперезалися злочинці і бандитські угрупування все одно не бажають здавати свої зміцнили позиції, побоюючись лише одного - зустрічі з легендарним Суддею Дредд, пересаджати або розстріляв не одну сотню гвалтівників, терористів і жадібних до людських страждань маніяків. В той час, як заворушення і безчинства вирують на вулицях міста, Дредд поспішає повернути порядок, Закон і тишу, яким, здається, вже ніколи не знайти свою колишню повноту, міць і силу...
 

Дивитися онлайн фільм Суддя Дредд 3D (2012) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Суддя Дредд 3D (2012)
vod.com.ua © 2018.