Фільми онлайн
Американські герої (2001)
HD
Дубляж
Дивитися онлайн!

Американські герої (2001) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Американські герої (2001) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Американські герої (2001)
Історія легендарних розбійників Америки, відважних молодих воїнів, які повернулися додому з громадянської війни і вимушених оголосити вендету могутнім залізничним магнатам. Створена хлопцями банда стає об'єктом найбільшої полювання на людей, яку очолив знаменитий детектив Пінкертон.

Тадеуш Рейнс, залізничний барон, окупував рідне містечко Ліберті з метою прокласти через нього рейки, а вижити з нього місцевих жителів йому допомагав ніхто інший як Алан Пінкертон, той самий сищик.

Джессі і Френк Джеймси не могли такого допустити, особливо, враховуючи той факт, що вони тільки що повернулися з громадянської війни, де вони програли. Сколотивши банду з колишніх однополчан, співчуваючих місцевих жителів та команда, вони приймаються влаштовувати саботаж на будівництві залізниці, грабувати банки, що фінансують будівництво і плюндруючи обслуговуючі шляху служби.

Джессі мріє повернутися в рідне місто, де його чекає кохана, а в банді виникають конфлікти, які так само небезпечні, як і Пінкертон, озброєна рука закону.
 

Дивитися онлайн фільм Американські герої (2001) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Американські герої (2001)
vod.com.ua © 2018.