Фільми онлайн
Пірати Силіконової Долини (1999)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

Пірати Силіконової Долини (1999) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Пірати Силіконової Долини (1999) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Пірати Силіконової Долини (1999)
Історія підкорення світу комп'ютерними геніями - Біллом Гейтсом та Стівом Джобсом. Революція сталася, коли її ніхто не чекав. Все почалося на початку вісімдесятих, в маленьких підсобних приміщеннях, де двоє нікому не відомих програмістів винаходили і фантазували.

Вони мріяли про те, що коли-небудь про їх проектах, які здавалися в той час неймовірними, дізнається весь світ. Через кілька років мрії стали реальністю. Вчорашні фантазери перетворилися в мільярдерів, заснувавши свої власні імперії, Джобс - компанію Apple, а Гейтс - Microsoft...
 

Дивитися онлайн фільм Пірати Силіконової Долини (1999) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Пірати Силіконової Долини (1999)
vod.com.ua © 2018.