Фільми онлайн
Моє життя без мене (2002)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

Моє життя без мене (2002) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Моє життя без мене (2002) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Моє життя без мене (2002)
Енн двадцять три і у неї дві дочки, безробітний чоловік, мати, яка всіх ненавидить, і батько, відсидів останні десять років за гратами. Вона працює прибиральницею в університеті, в двері якого і вдень вона ніколи не наважилася б увійти.

Її монотонне життя змінюється, коли лікарі повідомляють їй про невиліковну хворобу, і що їй залишилося жити всього два-три місяці. Енн вирішує радикально змінити своє життя.
 

Дивитися онлайн фільм Моє життя без мене (2002) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Моє життя без мене (2002)
vod.com.ua © 2018.