Фільми онлайн
Шпигун (2015)
HD
Дубляж
Дивитися онлайн!

Шпигун (2015) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Шпигун (2015) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Шпигун (2015)
Сьюзан Купер все своє життя мріяла стати секретним агентом і навіть влаштувалася працювати в ЦРУ. Однак, далі працівника найнижчої сходинки їй так і не вдалося просунутися. Розуміючи, що здійснити свою мрію практично неможливо, вона все-таки продовжує сподіватися на краще і з нетерпінням чекає свого шансу. І незабаром доля дарує їй таку можливість. Кращий агент провалює секретне завдання, в ході якого він повинен був з'ясувати місцезнаходження ядерної бомби, але, абсолютно випадково застрелив єдиної людини, що володіє цією інформацією.

Через деякий час служби розвідки стає відомо, що Рейну Боянов знає, де знаходиться бомба, але вона також знає в обличчя всіх секретних агентів ЦРУ. Тепер у керівництва не залишається іншого вибору, як скористатися послугами Сьюзан Купер, але чи зможе вона впоратися з настільки складною місією?..
 

Дивитися онлайн фільм Шпигун (2015) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Шпигун (2015)
vod.com.ua © 2018.