Фільми онлайн
Чортів Берлін (2016)
HD
PashaUp
Дивитися онлайн!

Чортів Берлін (2016) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Чортів Берлін (2016) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Чортів Берлін (2016)
«Берлін - це не місто, Берлін - це ритм. Якщо твій ритм не збігається з ритмом цього міста, ти пропадеш». Молода студентка Соня намагається слідувати цьому правилу. Вона приїхала підкорювати Берлін, але швидше Берлін підпорядкував її собі. Навчання в Берлінському університеті - її мета, а засіб для досягнення цієї мети - бордель «Оазис».
 

Дивитися онлайн фільм Чортів Берлін (2016) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Чортів Берлін (2016)
vod.com.ua © 2018.