Фільми онлайн
Перл-Харбор (2001)
HD
Дубляж
Дивитися онлайн!

Перл-Харбор (2001) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Перл-Харбор (2001) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Перл-Харбор (2001)
Ця історія двох друзів - льотчиків. Їх долі переплавились у топці Другої світової війни. Їх почуття були опалены мовами великої пристрасті. Вогонь став для них другим будинком.

Світ рушився, минуле сховалося у сутінках пожарищ, і тепер за майбутнє повинен був боротися кожен, на землі і на небі, в дружбі і ворожнечі.
 

Дивитися онлайн фільм Перл-Харбор (2001) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Перл-Харбор (2001)
vod.com.ua © 2018.