Фільми онлайн
Ціна страху (2002)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

Ціна страху (2002) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Ціна страху (2002) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Ціна страху (2002)
Коли президент Росії раптово вмирає, його пост займає людина, про яку громадськості відомо досить мало. Саме цей факт збільшує напружену обстановку в країні. Глава ЦРУ Білл Кебот приймає на роботу молодого аналітика Джека Райана, фахівця з Росії, щоб отримувати достовірну інформацію з перших рук.

Незабаром трапляється жахливе: столиця Чечні обзаводиться ядерною бомбою. Американці швидко починають звинувачувати у всьому росіян. Також вони недовірливо ставляться до відомостей Райана, який з ризиком для життя проводить свої розслідування. А він правий.

Терористи провокують початок війни між двома націями, перебуваючи позаду сцени. Коли вони успішно підривають бомбу поряд з Балтимором під час Золотого Кубка, світ вже знаходиться на межі війни. Але... якщо Райан вчасно дістане необхідні докази, то цей потік лих припиниться.
 

Дивитися онлайн фільм Ціна страху (2002) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Ціна страху (2002)
vod.com.ua © 2018.