Фільми онлайн
Крід: Спадщина Роккі (2015)
HD
Дубляж
Дивитися онлайн!

Крід: Спадщина Роккі (2015) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Крід: Спадщина Роккі (2015) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Крід: Спадщина Роккі (2015)
У центрі уваги син Аполло Кріда - першого серйозного суперника Роккі Бальбоа на рингу, що згодом став кращим другом героя. Талант батька в якийсь момент виявляється і в Криде-молодшому, і юнак вирушає на пошуки наставника, яким для нього в підсумку стає постарілий Роккі, теж не надто прагне повертатися до старих справах. Навіть в якості тренера.
 

Дивитися онлайн фільм Крід: Спадщина Роккі (2015) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Крід: Спадщина Роккі (2015)
vod.com.ua © 2018.