Фільми онлайн
Обладунки Бога 3: Місія Зодіак (2012)
HD
Дубляж
Дивитися онлайн!

Обладунки Бога 3: Місія Зодіак (2012) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Обладунки Бога 3: Місія Зодіак (2012) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Обладунки Бога 3: Місія Зодіак (2012)
Головний герой історії - працює по всьому світу мисливець за скарбами Джей Сі по кличці Яструб. Відомий антиквар пропонує йому відшукати шість рідких статуеток у вигляді голів тварин. У свій час ці бронзові скульптури входили в набір з 12-ти предметів, що уособлювали знаки зодіаку. Фігурки прикрашали фонтан легендарного Літнього палацу на околиці Пекіна. У 1860 році велична споруда було розграбовано і зруйновано англо-французькими військами на кінець Другої опіумної війни, а статуетки безповоротно загублені.

Спочатку Джей Сі з командою помічників вирушає до Франції, оскільки дві статуетки зберігаються у одного з французьких колекціонерів. В процесі операції по вилученню бронзових скульптур з добре охоронюваного замку Джей Сі знайомиться з Коко - китайської студенткою, учнівської в Парижі. Дівчина бере активну участь у глобальній кампанії по поверненню втрачених культурних цінностей у країни, звідки вони були вивезені. Попутно Джей Сі наживає собі найлютішого ворога в особі П'єра, шефа охорони замку Шато Марсо. Разом з тим, мисливець за скарбами знаходить вірного друга в особі Кетрін, розорилася аристократки, в будинку якої він знаходить одну з статуеток. Коко і Кетрін приєднуються до компанії Яструба.

Група в оновленому складі спрямовується на тропічний острів, де серед уламків сів на мілину корабля заховані ще дві статуетки. У тропіках Джею Сі і його друзям протистоїть банда різношерстих піратів. Тільки завдяки бездоганним бойовим навикам героя вдається взяти верх. Повернувшись додому, Джей Сі з подивом дізнається, що таємничий замовник вже зібрав шість інших статуеток. Нічого дивного в тому, що Яструб збирається дати йому урок хороших манер.
 

Дивитися онлайн фільм Обладунки Бога 3: Місія Зодіак (2012) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Обладунки Бога 3: Місія Зодіак (2012)
vod.com.ua © 2018.