Фільми онлайн
Кудлатий тато (2006)
HD
Дубляж
Дивитися онлайн!

Кудлатий тато (2006) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Кудлатий тато (2006) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Кудлатий тато (2006)
Все починається з того, що заступник окружного прокурора Дейв Даглас береться за справу, пов'язану з лабораторією, в якій проводяться досліди над тваринами. У процесі роботи він піддається впливу експериментального надсекретного чудо-препарату, що викликає мутацію генів.

В результаті Дейв починає часом перетворюватися на собаку; це дуже заважає його кар'єрі, але в той же час допомагає йому краще пізнати самого себе і свою сім'ю. Переосмисливши своє життя, Дейв мріє про те, щоб знову стати зразковим чоловіком і батьком, але спочатку він повинен виконати благородну місію - запобігти здійснення підступних задумів тих, хто стоїть за винаходом сироватки, що перетворила його в пустотливого пса...
 

Дивитися онлайн фільм Кудлатий тато (2006) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Кудлатий тато (2006)
vod.com.ua © 2018.