Фільми онлайн
Патруль часу (1994)
HD
Гаврилов
Дивитися онлайн!

Патруль часу (1994) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Патруль часу (1994) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Патруль часу (1994)
Пересування у часі породили новий тип злочинів. Можна змінювати події минулого, контролювати фінансові ринки і навіть знищувати цілі народи. Уряд США створює спеціальний поліцейський підрозділ - патруль часу.

Продажний сенатор, що рветься до президентського крісла, відправляється в минуле, щоб змінити хід історії. Слідом за ним відправляється поліцейський Макс Уокер. Його чекає не тільки небезпека, але і сильна спокуса, адже, потрапивши в минуле, він може запобігти смерті коханої дружини...
 

Дивитися онлайн фільм Патруль часу (1994) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Патруль часу (1994)
vod.com.ua © 2018.