Фільми онлайн
Люди як ми (2012)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

Люди як ми (2012) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Люди як ми (2012) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Люди як ми (2012)
Молодий менеджер по продажам, відчуває складнощі у своїй кар'єрі, втрачає свого батька, з яким у нього були напружені стосунки, на похорон якого він навіть не з'явився, але з'явився на заповіт. А отримує в ньому лише прохання передати 150 000 доларів нікому Джошу Девісу...
 

Дивитися онлайн фільм Люди як ми (2012) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Люди як ми (2012)
vod.com.ua © 2018.