Фільми онлайн
Мій брат (2016)
HD
многоголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Мій брат (2016) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Мій брат (2016) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Мій брат (2016)
Фільм оповідає про двох братів. Хакан, 30-річний музикант, намагається уникати уваги преси, все ж притягує увагу репортерів через затяжний сварки з братом Озаном. Озан - 28-річний поп-співак, розкритий для спілкування життєрадісний хлопець.. Їх батько до певного часу заробляв на життя співом на весіллях, кочую по сільських свят. Це ремесло перейняли і сини. Через деякий час, після смерті матері батько Еркан передав опіку над молодшим братом Хакану. Саме тому Хакан швидко подорослішав, в той час як молодший безтурботно проживав своє дитинство. І на ґрунті цього між братами виникли непорозуміння, які переросли у тривалу сварку. Через роки брати зустрічаються на похоронах батька. Обидва мають намір віддати останню шану батькові і повернутися на круги своя, але несподівана остання воля батька, записана на відеоплівку, різко міняє їх плани.
 

Дивитися онлайн фільм Мій брат (2016) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Мій брат (2016)
vod.com.ua © 2018.