Фільми онлайн
Крутий поворот (2008)
HD
двухголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Крутий поворот (2008) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Крутий поворот (2008) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Крутий поворот (2008)
Коли скасовують авіарейси, люди мимоволі знайомляться в аеропорту. Отримали відпустки з війни троє солдатів не стали чекати біля моря погоди, а орендували автомобіль. Раніше зовсім незнайомі люди, а тепер вони разом котять по безкрайньому американської дорозі - юна Колі, молодий хлопець Ти Кей і двометровий здоровань Чивер.

Кожен з них знайшов свою причину махнути в Лас-Вегас, щоб вирішити щось важливе для себе. Вони ще не знають, як серйозно їм доведеться підтримувати один одного, переживати втрати і виплутуватися з переробок, битися з чужими людьми і заново відкривати свою Америку...
 

Дивитися онлайн фільм Крутий поворот (2008) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Крутий поворот (2008)
vod.com.ua © 2018.