Фільми онлайн
Десять зим (2009)
HD
многоголосый закадровый
Дивитися онлайн!
Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Десять зим (2009) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Десять зим (2009)
ДЕСЯТЬ ЗИМ довелося пережити двом молодим людям, Сильвестро і Каміллі, для того, щоб пізнати справжнє почуття. ДЕСЯТЬ ЗИМ - це історія про кохання. Точніше - пролог історії кохання, розказаний в десяти картинах.

Коли вони зустрілися вперше, взимку 1998-го, їм було близько двадцяти, у фіналі - тридцять. Раз на рік їх світ відкривається для нас всього на кілька днів або навіть годин. І тоді ми бачимо героїв - таких гарних, розумних і темпераментних, таких різних і в той же час дуже схожих - на новому етапі їх долі. Кожен з них по-своєму прагне до романтичної і нетривіальною життя. Напевно, це і приваблює їх одне в одному. Іноді Камілла і Сильвестро - «закохані», іноді - «друзі», а то й просто «випадкові знайомі». Іноді їх долі переплітаються, іноді - йдуть паралельно.

Повинно було пройти ДЕСЯТЬ ЗИМ, перш ніж між ними зникли нездоланні, як здавалося, суперечності, розбіжності, відстані. І лише через ДЕСЯТЬ ЗИМ Сильвестро і Камілла розуміють, що вони більше не в силах боротися з непереборним тяжінням, яке виникло між ними ДЕСЯТЬ ЗИМ тому: ДЕСЯТЬ ЗИМ - у неповторних за своєю красою Венеції та Москві.
 

Дивитися онлайн фільм Десять зим (2009) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Десять зим (2009)
vod.com.ua © 2018.