Фільми онлайн
Десять зим (2009)
HD
многоголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Десять зим (2009) - дивитися онлайн

  • Рік: 2009
  • Країна: Італія, Росія
  • Кинопоиск: 6.650
  • IMBD: 6.80
  • Жанр: мелодрама
Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Десять зим (2009) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Десять зим (2009)
ДЕСЯТЬ ЗИМ довелося пережити двом молодим людям, Сильвестро і Каміллі, для того, щоб пізнати справжнє почуття. ДЕСЯТЬ ЗИМ - це історія про кохання. Точніше - пролог історії кохання, розказаний в десяти картинах.

Коли вони зустрілися вперше, взимку 1998-го, їм було близько двадцяти, у фіналі - тридцять. Раз на рік їх світ відкривається для нас всього на кілька днів або навіть годин. І тоді ми бачимо героїв - таких гарних, розумних і темпераментних, таких різних і в той же час дуже схожих - на новому етапі їх долі. Кожен з них по-своєму прагне до романтичної і нетривіальною життя. Напевно, це і приваблює їх одне в одному. Іноді Камілла і Сильвестро - «закохані», іноді - «друзі», а то й просто «випадкові знайомі». Іноді їх долі переплітаються, іноді - йдуть паралельно.

Повинно було пройти ДЕСЯТЬ ЗИМ, перш ніж між ними зникли нездоланні, як здавалося, суперечності, розбіжності, відстані. І лише через ДЕСЯТЬ ЗИМ Сильвестро і Камілла розуміють, що вони більше не в силах боротися з непереборним тяжінням, яке виникло між ними ДЕСЯТЬ ЗИМ тому: ДЕСЯТЬ ЗИМ - у неповторних за своєю красою Венеції та Москві.
 

Дивитися онлайн фільм Десять зим (2009) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Десять зим (2009)
vod.com.ua © 2018.